Rychlý kontakt:

Zimní plavání Na Šutce

Pojdte s námi v zimním období plavat!

Celý únor a březen budeme společně, 1 x týdně plavat v krásném bazénu Na Šutce.

Na únor a březen jsme zajistili možnost bezplatného plavání 1 x týdně v Aquacentru Na Šutce 2 plavecké dráhy vedle sebe z nichž jedna je krajní (aby se nám dobře vcházelo a vycházelo z bazénu) máme rezervovány každé úterý od 13 do 14 hod., tedy: 7., 14, 21. a 28. února a 7., 14, 21. a 28. března.

Abyste mohli využít bezplatné nabídky plavání 60 min + volných 30 min určených k převlékání, musíte se stát členy plaveckého klubu SK Aktivní Senior, z.s. vyplnit jednoduchou přihlášku a zaplatit členský poplatek ve výši 150 Kč*.

Pozn.: 1 x běžný vstup na 60+20 min stojí seniory 115 Kč, SK Aktivní Senior, z.s. Vám za 150 Kč garantuje min. 8 vstupů.

Jak na to?

• Přihlaste se: PŘIHLÁŠKA
  • Registrační/členský příspěvek uhraďte nejpozději do 3.2 2023 na účet SK Aktivní Senior z.s. č. ú: 2001555453/2010. Do poznámky uveďte své příjmení. Po předchozí dohodě bude možné příspěvku uhradit i v hotovosti (před plaváním 7.2.), ale pro lepší přehled a transparentnost preferujeme úhradu na účet klubu.
  • Pokud se nechcete přihlásit ke členství ve sportovním klubu, můžete i tak dorazit na plavání a na místě uhradit zvýhodněnou částku 50 Kč v hotovosti/jednorázově vstup zástupci naší organizace. V případě naplnění kapacity plaveckých drah budou mít pro vstup přednost registrovaní členové klubu.

* členský poplatek se nevztahuje na podporovatele naší organizace uvedené na webu ZDE (prosíme ale o vyplnění registračního formuláře ZDE)

Poplavete s námi i přes La Manche?

Předpokládáme, že se všichni plavci se zúčastní plavecké výzvy „přeplav svůj La Manche“ za tým Plavu Právě Ted!

Pozn. zřizovatelem sportovního klubu SK Aktivní senior z.s. je organizace Právě teď! o.p.s.