Zimní plavání

Od půlky ledna do konce března budeme opět společně 1 x týdně, plavat v krásném bazénu Na Šutce.

Kdy plaveme a za jakých podmínek?

Od úterý 16. ledna jsme zajistili možnost plavání 1 x týdně v Aquacentru Na Šutce. K dispozici budou 2 plavecké dráhy vedle sebe z nichž jedna je krajní (aby se nám dobře vcházelo a vycházelo z bazénu) máme rezervovány každé úterý od 13 do 14 hod., tedy od 16. ledna do 26. března 2024 (11 vstupů).

Abyste mohli využít bezplatné nabídky plavání 60 min + volných 30 min určených k převlékání, musíte se stát členy plaveckého klubu SK Aktivní Senior z.s. pro rok 2024, vyplnit jednoduchou přihlášku (viz níže) a zaplatit členský poplatek ve výši 250 Kč*.

* Pozn.: 1 x běžný vstup na 60+20 min stojí seniory 115 Kč. SK Aktivní Senior z.s., za 250 Kč umožní 11 vstupů v uvedeném období a uvedených časech.

Jak na to?

Přihlaste se: PŘIHLÁŠKA

Registrační/členský příspěvek uhraďte nejpozději do 15.1.2024 na účet SK Aktivní Senior z.s. č. ú: 2001555453/2010. Do poznámky uveďte své příjmení. Po předchozí dohodě bude možné příspěvku uhradit i v hotovosti (před plaváním 16.1.), ale pro lepší přehled a transparentnost preferujeme úhradu na účet klubu.

Pokud se nechcete přihlásit ke členství ve sportovním klubu, můžete i tak dorazit na plavání a na místě uhradit zvýhodněnou částku 60 Kč v hotovosti/jednorázově vstup zástupci naší organizace (částku mějte připravenou přesně). V případě naplnění kapacity plaveckých drah budou mít pro vstup přednost registrovaní členové klubu.

* členský poplatek se nevztahuje na podporovatele naší organizace uvedené na webu ZDE (ale i vás prosíme o vyplnění registračního formuláře ZDE).

#ZdravějšíRok