Rychlý kontakt:

Středa 28.7. – ukázková lekce hry mölkky

Přijďte si s námi opět vyzkoušet mölkky.

Je to zábavná a dostupná hra.

 

Co jsou to mölkky?

Mölkky je zábavná hra u které lze kombinovat náhodu s dovedností.
Zároveň je to hra, kterou se lze snadno naučit. Jde o 12 dřevěných kuželek s číslem, rozmístěných dle stanoveného plánu. Tyto kuželky se následně shazují jinou, speciálně určenou kuželkou.
Hra je velmi jednoduchá na pochopení a naučení se jí hrát. Vše vám na místě ukážeme a vysvětlíme.
Na rozdíl od pétanque, na mölkky nepotřebujete sílu! Hrát mölkky může opravdu téměř každý. Akce je bezplatná. Není třeba předchozí zkušenost s hrou či s obdobným typem her. S sebou si nezapomeňte pohodlný oděv a obuv, dobrou náladu – vítána jsou i hravá vnoučata!

 

Kdy a kde se potkáme?

Ve středu 28.7. od 14 hod., na Střeleckém ostrově, na Praze 1. Potkáme se poblíž stánku s občerstvením u pódia (při pohledu od Národního divadla – pravá strana ostrova). V případě nepříznivého počasí budeme hrát přímo pod mostním obloukem.

 

Kolik to stojí?

Setkání je bezplatné a zúčastnit se ho může každý. Uvítáme každopádně dobrovolné příspěvky např. na Darujme.cz, kde běží výzva na: Léto pražských seniorů. Konečně v pohybu!  Děkujeme

 

Hygienické doporučení

Na všech akcích prosíme o dodržování vládou nařízených hygienických opatření. Buďte ohleduplní, zůstaňte prosíme doma, pokud se jakkoliv necítíte dobře, jste nachlazení atd.
Potkáme se u hřiště na petanque, vedle kavárny Na půl cesty.
Těšíme se na vás!

3 thoughts on “Středa 28.7. – ukázková lekce hry mölkky

Comments are closed.