Rychlý kontakt:

Planetární stezkou z Klecánek do Prahy

Vloni v létě jsme šli Planetární stezkou z Prahy, z Bohnic podél Vltavy do Klecan (a zpátky!! do Vinoře), letos si tento výlet dáme v lehčí (kratší) formě a v opačném směru ve čtvrtek 22.7.

Autobus do Klecánek odjíždí z Kobylis ve 13:05 hod. Sejdeme se ve 12:50 hod. na výchozí zastávce autobusu 371 v Kobylisích (u stanice metra C). Zastávka se nachází před budovou Katastrálního úřadu, dost vpředu ve směru Bohnice.

Čeká nás pohodová odpolední, cca. 5 km dlouhá procházka podél řeky.

Návrat do Prahy očekáváme kolem 15:30 hod. Kdo si bude chtít procházku prodloužit bude moct z Bohnic pokračovat podél řeky až k ZOO (+ cca. 3 – 6 km dle zvolené trasy), nebo se přívozem přeplavit do Roztok.

 

Na všech akcích prosíme o dodržování vládou nařízených hygienických opatření. Buďte ohleduplní, zůstaňte prosíme doma, pokud se jakkoliv necítíte dobře, jste nachlazení atd. 

 

Více informací a kontaktní osoba: Iveta Luxová, tel.: 603 852 715.