Rychlý kontakt:

Čtvrtek 26.8. Pochod přes trampské osady na dolním toku Kocáby (Hadí řeky).

Oblíbený Karel Pinkas nás provede po trampských osadách, které se nachází na dolní toku řeky Kocáby.

Tento výlet je určen opravdovým sportovcům a patří ke středně náročným (ale zvladatelným).

 

Trasa pochodu začne v obci Bratřínov a končí ve Štěchovicích. Měří do 10 kilometrů a projdeme ji za 3 – 4 hodiny.  Po 3,5 kilometrech (po projití 3 osad) je možné trasu opustit a vystoupat 2 km do Bojanovic, kde je zastávka autobusu směr Smíchov.

Pochodovat budeme po asfaltkách, polních a lesních cestách, i po úzkých stezkách. Na trase je několik náročnějších stoupání a klesání (kdo pravidelně chodí, tak je zvládne). Je potřeba se vybavit turistickým oděním a turistickou obuví. NW hole budou výhodou. Nezapomeňte si vzít také postřik na klíšťata. 

 

Kdy a kde se potkáme?

Do Bratřínova se dostaneme autobusem č. 314, který odjíždí od Smíchovského nádraží, autobusového stanoviště D. Najdeme ho u levého rohu (při pohledu zvenčí) vstupní nádražní haly. Sejdeme se na něm ve 12:40, autobus odjíždí ve 12:50 hod..

 

Kolik to stojí?

Setkání je bezplatné a zúčastnit se ho může každý. Uvítáme každopádně dobrovolné příspěvky, neb se nám speciálně na letní výlety se letos nepodařilo získat žádné příspěvky  z grantů atp. Podpořit nás tak můžete např. na Darujme.cz, kde běží výzva na: Léto pražských seniorů. Konečně v pohybu!  Děkujeme

 

Hygienické doporučení

Na všech akcích prosíme o dodržování vládou nařízených hygienických opatření. Buďte ohleduplní, zůstaňte prosíme doma, pokud se jakkoliv necítíte dobře, jste nachlazení atd.
Těšíme se na vás!