Rychlý kontakt:

Pojďme se projít pro mozek!

Pojďme se projít pro mozek v rámci  Národního týdne trénování paměti.

V pátek 18. března odpoledne, v pražské Stromovce.

 

V rámci týdne trénování paměti jsme se jako partner přidali v Praze k Pochod na podporu Národního týdne trénování paměti (NTTP). Letos jsme se rozhodli akci rozšířit mezi co nejvíce účastníků a přizvali jsme k zapojení se do „pochodu“ i další organizace a trenéry paměti.

 

Cílem Pochodu je připomenout široké veřejnosti to, na co často zapomínáme, že v jaké kondici je náš mozek výrazně souvisí s naší fyzickou kondicí a zdravotním stavem a alfou i omegou úspěchu zdravého stárnutí je POHYB! A když pohyb, tak proč ne ten nejpřirozenější, nejvhodnější, nejjednodušší i nejlevnější.

 

Dorazte v pátek 18.3. odpoledne do Stromovky

Vyvrcholením a hlavní akcí bude Pochod „CHODÍME PRO MOZEK PRÁVĚ TEĎ!“, který proběhne v pátek 18.3. odpoledne v Praze ve Stromovce. U Budovy Planetária budou účastníkům  k dispozici různé aktivity, např.:

  • Výuka správné techniky chůze a správné chůze s holemi Nordic Walking (na místě bude účastníkům k dispozici několik lektorů NW)
  • Samotný pochod – různé vzdálenosti pro různé cílové skupiny
  • Cvičení na propojování mozkových hemisfér (žonglování, tanec atd.)
  • Cvičení zvyšující kapacitu plic (dechová cvičení, ukázky jógy)
  • Ukázka švihlé chůze
  • a mnoho dalšího

 

Více informací o akci najdete na stránkách pořádající organizace, Právě teď! o.p.s.

 

#ZdravéStárnutí