Rychlý kontakt:

Čtvrtek 30.9. – další lekce hry mölkky

Pojďte si s námi, vyzkoušet zahrát hru mölkky.

Je to zábavná a každému dostupná hra.

 

Co jsou to mölkky?

Mölkky je zábavná hra u které lze kombinovat náhodu s dovedností.
Zároveň je to hra, kterou se lze snadno naučit. Jde o 12 dřevěných kuželek s číslem, rozmístěných dle stanoveného plánu. Tyto kuželky se následně shazují jinou, speciálně určenou kuželkou.
Hra je velmi jednoduchá na pochopení a naučení se jí hrát. Vše vám na místě ukážeme a vysvětlíme.
Na rozdíl od pétanque, na mölkky nepotřebujete sílu! Hrát mölkky může opravdu téměř každý. Akce je bezplatná. Není třeba předchozí zkušenost s hrou či s obdobným typem her. S sebou si nezapomeňte pohodlný oděv a obuv, dobrou náladu – vítána jsou i hravá vnoučata!

 

Kdy a kde se potkáme?

Ve středu 30.9. od 14 hod., na Střeleckém ostrově, na Praze 1. Potkáme se poblíž stánku s občerstvením u pódia (při pohledu od Národního divadla – pravá strana ostrova). V případě nepříznivého počasí budeme hrát přímo pod mostním obloukem.

 

Kolik to stojí?

Setkání je bezplatné a zúčastnit se ho může každý. Uvítáme každopádně dobrovolné příspěvky, neb se nám speciálně na ukázkové lekce mölkky letos nepodařilo získat žádné příspěvky  z grantů atp. Podpořit nás tak můžete např. na Darujme.cz, kde běží výzva na: Léto pražských seniorů. Konečně v pohybu!  Děkujeme

 

Hygienické doporučení

Na všech akcích prosíme o dodržování vládou nařízených hygienických opatření. Buďte ohleduplní, zůstaňte prosíme doma, pokud se jakkoliv necítíte dobře, jste nachlazení atd.
Těšíme se na vás!