Plavání pro seniory v únoru a březnu

Pro seniory jsme připravili  na únor a březen možnost bezplatného plavání 1 x týdně v Aquacentru Na Šutce.

Abyste mohli využít bezplatné nabídky plavání 60 min + volných 30 min určených k převlékání, příp. návštěvě aquacentra, musíte se stát členy plaveckého oddílu SK Aktivní Senior, z.s. vyplnit jednoduchou přihlášku a zaplatit členský poplatek ve výši 150 Kč na pololetí.

Pozn.: 1 x běžný vstup na 60+20 min stojí seniory 115 Kč, SK Aktivní Senior, z.s. Vám za 150 Kč garantuje min. 8 vstupů.

• Přihlaste se: PŘIHLÁŠKA
  • Registrační/členský příspěvek uhraďte nejpozději do 30.1. 2020 na účet SK Aktivní Senior z.s. č. ú: 2001555453/2010. Do poznámky uveďte své příjmení. Po předchozí dohodě bude možné příspěvku uhradit i v hotovosti (před plaváním 27.1.), ale pro lepší přehled a transparentnost preferujeme úhradu na účet klubu.